יום כיפור לצעירים | ט-י תשרי התשפ״א

27-28 בספטמבר 2020 | מלון נווה שלום 

לצערנו עקב הסגר האירוע בנווה שלום בוטל

אנו בודקים את האפשרות לקיים אירוע מקוון בזום 

לעדכנים-  מוזמנים לפנות לרותם או נועה: 0545307487, 0544373121

אחרי שנה מאוד לא שגרתית, האם אתם מחפשים מרחב בין-אישי ומשמעותי ליום כיפור? (לא בזום) במקום פסטורלי, בישוב נווה שלום, מפגש של צעירים הנפגשים יחד ולוקחים חלק ביום כיפור שוויוני. אנחנו מציעים תפילה שוויונית, מסורתית ואלטרנטיבית, לימוד, סדנאות, הרצאות וגם משחקי קופסה אל תוך הלילה. בכל שלב אתם יכולים לבחור מה מתאים לכם! לאור המציאות העולמית החדשה, יום כיפור יהיה בסימן חשבון נפש במישורים השונים. במישור האישי- כלים וסדנאות לחיבור עצמי, במישור החברתי - מנינוה עד בלפור ועוד... מוזמנים/ות לבוא לקחת חלק!

לא בזום? במציאות? איך זה עובד? קורונה וזה... גם השנה המלון סוגר את כל המתחם עבורנו, כך שהמרחב כולו יהיה נעים ומותאם לייחודו של היום. השנה, עקב הגבלות הקורונה ועמידה בתנאי התו הסגול יהיו כמה שינויים מרכזיים - נקיים שני מסלולים מקבילים של תפילה - האחת תפילה מסורתית שוויונית והשניה תפילה אלטרנטיבית עם כלי נגינה (המרחב הציבורי יכבד את שמירת החג).

במקביל למסלולי התפילה יהיו שיעורים, סדנאות וחברותות, כאשר יהיה מקום בכל שיעור/סדנא ל-20-30 אנשים מגילאים שונים (לא תהיה השנה חלוקה גילאית אלא מרחב משותף לצעירות וצעירים מגיל 20 עד 35). בנוסף, הלינה השנה תהיה בחדרים זוגיים. יהיה מקום נוסף ל-10 אנשים בלבד לשינה בחדר פעילות במחיר מופחת. הארוחות המתקיימות לפני ואחרי הצום יינתנו ויוגשו על ידי הקייטרינג של המלון, כך שאין צורך לחשוש מחסך באוכל. לאורך היומיים יוקצה חדר ייעודי לאנשים שאינם צמים, בו יוגש אוכל בסיסי, אנא הביאו איתכם לשם כך כלים רב פעמיים כדי שנוכל לשמור על כדור הארץ.

יאללה אני בפנים, אז כמה זה עולה? לינה בחדר זוגי - 180 שקלים לינה בחדר פעילות (מוגבל ל-10 אנשים).

90 שקלים הסעות - הרשמה להסעה מתל אביב תתבצע בטופס הרישום. ההסעה תהיה בתוספת של 50 שקלים והתשלום יתבצע שבוע לפני מועד האירוע, במידה ויהיו פחות מ-30 אנשים לא תצא ההסעה. התשלום כולל את כל ההוצאות: ארוחות לפני ואחרי הצום, לינה, הרצאות, סדנאות ושיעורים. השנה ישנו מקום ל-90 אנשים בלבד, מהרו להירשם!

ואם פתאום יהיה סגר או הגבלות מחמירות על אירועים? במידה והנחיות משרד הבריאות לא יאפשרו את קיום האירוע יוחזר הסכום המלא ששולם. באשר לביטולים אישיים — במקרה ביטול שיתבצע בין התאריכים 1.9.20-13.9.20 יוחזרו 50% מהסכולם ששולם. במקרה ביטול שיעשה אחרי התאריך 13.9.20 ועד ליום כיפור (מועד האירוע) לא יינתן החזר כספי

פספנו משהו? מוזמנות/ים להיכנס לאיוונט שלנו בפייסבוק ולהתעדכן. אם נשארתם עם שאלות נוספות, מוזמנים לפנות לרותם או נועה: 0545307487, 0544373121