בר - בת מצווה רפורמית


חוויה שווה בלי מחיצה

מזל טוב! בנכם או בתכם מתקרבים לגיל מצוות!כיצד תחגגו את המאורע המרגש? ומה המשמעות שלו עבורכם? 
התנועה הרפורמית מציעה לכם לחגוג טקס יהודי, משפחתי, ללא מחיצות. באתר הזה תוכלו למצוא את כל המידע על הטקס, ההכנה אליו והמשמעויות השונות שלו. אנחנו מזמינים אתכם לפסוע את הצעדים הבאים בשביל ההתבגרות.

טקס בר-בת מצווה
רפורמי

המסורת היהודית מציינת את רגעי המעבר מהילדות לנערות במעמד משפחתי וקהילתי מרגש  - טקס בר / בת מצווה. אנו מזמינים אתכם לחגוג את הטקס הזה בדרך המשלבת מסורת והתחדשות, המחוברת לעולם היהודי ומאפשרת מקום רב לביטוי אישי ולערכים המשפחתיים שלכם. בטקס הרפורמי מתקיים שוויון מלא בין בנים ובנות, אין מחיצות וכל המשפחה יושבת יחד. 
 

קראו עוד על טקס בר או בת מצווה רפורמי >>

בת מצווה

לעלות לתורה זו מסורת. מסורת ששנים הייתה נחלתם של גברים וחגיגות ההתבגרות של בנים. ואם את חושבת שזה מוזר, או לא קשור אליך לעלות לתורה תזכרי שגם להנהיג, לשפוט ולהצביע היו בעבר נחלתם של גברים. המסורת היהודית היא המסורת שלנו. של כולנו וגם שלך. את בת 12. הגעת למצוות ועכשיו תורך לעלות לתורה!

קראו עוד על בת מצווה >>

בר-בת מצווה בקהילה

אתם מוזמנים להצטרף אל אלפי משפחות החוגגות את בר או בת המצווה הבן או הבת בקהילות התנועה הרפורמית ברחבי הארץ בטקס משמעותי ומרגש לכל המשפחה.
בקהילות התנועה תוכלו למצוא קורסי הכנה, מפגשים פרטניים עם הרב/ רבה, מקום לעריכת הטקס, ולעיתים אף אולמות לחגיגה. בשנים האחרונות הרבות והרבנים שלנו פועלים אף במועצות אזוריות, במושבים וקיבוצים בכל רחבי הארץ.

לאיתור הקהילה הקרובה אליכם

צרו קשר וחזור אליכם בהקדם >>

 

בר-בת מצווה רפורמית בכותל

סוף סוף אפשר לעלות לתורה בכותל כשכל המשפחה יחד, ללא מחיצה בין גברים ונשים.

אנחנו מזמינים אתכם לערוך בר מצווה ב"עזרת ישראל", בכותל ליד רחבת דווידסון, באווירה שוויונית, כאשר גם נשים יכולות ליטול חלק משמעותי בטקס ולהיות קרובים אל הכותל עצמו.

קראו עוד על בר בת מצווה בכותל >>

 

המסע מתחיל כאן

רוצים להתלבט או להתייעץ? צרכים עזרה בלמצוא קהילה המתאימה לכם? מלאו את הטופס ויהלי ניב רכזת טקסי החיים שלנו תחזור אליכם בהקדם!

ניתן גם ליצור קשר טלפוני: 02-6203642 שלוחה 0