הרבנים והרבות

הרב או הרבה ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויפגשו אתכם מספר פעמים לפני החתונה. בפגישות אלו תלמדו להכיר את מבנה הטקס המסורתי ועל בסיסו תבנו יחד את הטקס שיתאים לכם. זוגות רבים מדווחים כי המפגש עם הרב או הרבה היו מהדברים המשמעותיים ביותר בתהליך החתונה.

במשך שנים רבות ברור היה שרבנים בלבד יכולים לערוך את טקס החופה, אולם בשנים האחרונות  חלה מהפכה של ממש ואנו רואים יותר ויותר נשים רבות עורכות טקסי נישואים. אם זאת לא קל עדיין לאנשים רבים בחברה הישראלית להתרגל לרבה מחתנת ולכן אנו מעודדים אתכם לשקול ברצינות את האפשרות הזאת. 

למה רבה?

התשובה הפשוטה היא כי רבות עורכות טקסי חתונה מדהימים ומרגשים.

אבל התשובה הפשוטה לא מספיקה. בתנועה הרפורמית בישראל יותר מחצי מהמוסמכים לרבנות הן נשים, אך למרות זאת הרוב המוחלט של החתונות הרפורמיות נערכות על ידי רבנים גברים. כי זו המסורת, כי מה סבתא תגיד, כי אישה מחתנת זה... מוזר. כמו אישה טייסת או אישה שמצביעה בבחירות או בכל מקום אחר בו נשים נכנסו לעולמות שהיו נחלתם של גברים.

שוויון בחופה הוא לא רק בין בני הזוג, אלא גם במי שעורך את הטקס. שאיפתנו היא שלפחות חצי מהחתונות הרפורמיות יערכו על ידי רבות. אבל בשביל להגיע לשם אנחנו צרכים אתכם. אם כבר בחרתם להתחתן בחתונה שמשקפת את השוויון ביניכם, אנו מזמינים אתכם לעשות צעד נוסף ולשקול לבחור ברבה שתחתן אתכם. כי רבות עורכות טקסי חתונה מדהימים ומרגשים.

חתונה יואב ומיה.jpg

לפרטים אודות הרב או הרבה לחצו על התמונות למטה

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ?
בחרתם רב או רבה ואתם רוצים לדעת איך להתקדם?

 

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

לחצו כאן >>

 

המסע מתחיל כאן

רוצים להתלבט או להתייעץ? צרכים עזרה בלמצוא רב או רבה? מלאו את הטופס ויהלי ניב רכזת טקסי החיים שלנו תחזור אליכם בהקדם!

ניתן גם ליצור קשר טלפוני: 02-6203642 שלוחה 0