מחנה אונליין
02/08-11/08  
   י"ב באב – כ"א באב

מחנה חווי"ה 2020

 

הורים/ות, חניכים/ות ומדריכים/ות יקרים/ות, 

נוער תלם, תנועת הנוער הרפורמי בישראל שמה לה למטרה לאפשר לבני הנוער ליהנות ממקורות וממסורת תרבות ישראל ולהתאימה לרוח התקופה במסגרת של קהילת נוער תומכת ונעימה. במהלך המחנה נחווה יחד תפילות ומעמדים משותפים, קבלות שבת וערבי תרבות ברוח רפורמית ותלמאית.

​השנה, לאור התקופה המורכבת שבה אנחנו נמצאים החלטנו חרף כל האילוצים והמגבלות לא לוותר ולעשות את כל המאמצים על מנת שנוער תלם תמשיך להיות קהילה חברית, ערכית, מחברת, מחזקת ומשמחת עבור החניכים והחניכות, השכבה הבוגרת, ההורים, הבוגרים והקהילות הרפורמיות.

הצוות הבוגר והמדריכים השקיעו המון מחשבה ואהבה על מנת להביא את המהות של מחנה חוויה האהוב והטוב אל תוך המציאות המקוונת ולראשונה בתולדותיה נוער תלם מציגה:

מחנה חוויה אונליין-לבד וביחד.

 

חשוב לנו שגם, ואולי דווקא בתוך המצב המורכב של ריחוק חברתי,נצליח(ממש כפי שהיה מתחילת משבר הקורונה) להעניק לחניכים ולחניכות שלנו תחושת קהילה וחויה חינוכית וחברתית משמעותית ומהנה.

מאמצים ויצירתיות רבה הושקעו בלהצליח לתרגם את כל המפגשים והמופעים האהובים והטובים של מחנה חוויה אל הפלטפורמה המקוונת, ואף להצליח לראות את ההזדמנויות שהיא יכולה לייצר.

פעילות המחנה תתקיים לפי החלוקה הרגילה לשכבות: ג-ד, ה-ו, ז-ח וחניכי ט שיעברו קורס הכשרה למדריכים צעירים.

מסגרת הזמנים של המחנה תהיה בין השעות 9:00-14:00 ובהן ייהנו החניכים מפעולות בקבוצות ומפגש עם חברים וחברות מכל הארץ, חוגים וסדנאות, מעמדים, משחקים אינטראקטיביים וקשר אישי עם המדריכים.

בנוסף-צפו לערבי תרבות, סרטונים, אתגרי אינסטגרם שונים ועוד המון הפתעות!

נוסף על כך, בשבת של ה7-8 באוגוסט נביא לכן ולכם את השבת התלמאית עד הבית עם קבלת שבת, שחריות מגוונות לשבת בבוקר, קריאה בתורה, פעילות פרשת שבוע עם כל השירים, התפילות והתנועות הכי אהובות.

 

 

הסמינר מהווה הזדמנות להשתתף בפעילות ערכית, מגבשת וחגיגית. את הפעילויות, קבלת השבת, ערב התרבות, החוגים ובתי המדרש יעבירו חברי השכבה הבוגרת - המדריכים בסניפי התנועה לאורך השנה וחברי קומונת שנת השירות החדשה. את הסמינר ירכזו וילוו מטה התנועה, רכזי ורכזות הסניפים, קומונת שנת השירות ורכזי צוותים נוספים

הרשמה ותשלום

מחיר ההרשמה למחנה נועד לכיסוי ההוצאות.כחלק מההרשמה כל חניך וחניכה יקבלו הביתה חבילת המחנה הכוללת- חולצת מחנה, מסיכת נוער תלם, ציוד לפעולות ועוד הפתעות! ניתן לשלם באשראי בלבד, עד 8 תשלומים ללא ריבית. התשלום יתבצע באמצעות מערכת הנוער העובד והלומד
https://harshama.noal.org.il/

משתמשים הנרשמים בפעם הראשונה - יש לפתוח משתמש חדש באתר עם פרטי ההורה, לאחר מכן לבחור הוספת ילד ולהזין את פרטי הילדים/ילדות, ב"קן" רשמו "תלם" ובחרו את הסניף הרלוונטי. האירוע יפתח לתשלום. 

פתיחת הרשמה: ההרשמה מוקדמת תיפתח ב19.07.2020
 

סגירת הרשמה: לאחר 30.07.2020 בשעה 8 בבוקר, תיסגר ההרשמה ולא נוכל לאפשר למשתתפים נוספים להירשם למחנה.

תאריכים ומחירים

מסיימי כיתות ג'-ד': 7-9.08
50 ₪

מסיימי כיתות ה'-ח': 5-9.08
100 ₪

חווי"ה בוגרת – מסיימי כיתה ט': 2-9.08
150 ₪

ביטולים, הנחות, מלגות

ביטולים -  על פי תקנון הנוע"ל ניתן לבטל את ההרשמה באתר ולקבל החזר מלא, עד 5 יממות לפני תחילת המחנה. לאחר מועד 3 יממות לפני המחנה – לא ינתן החזר

הנחות אחים – על פי תקנון הנוע"ל – 10% על האח/ות השני, 20% על האח/ות השלישי/ת, 50% על האח/ות הרביעי/ת. יש ליצור איתנו קשר טרם ההרשמה.
 

מלגות - אנו בנוער תל"ם רואים חשיבות רבה את יציאתם של כל חניך וחניכה למפעלים ארציים ולמחנה הקיץ. אנו משתדלים לשמור על מחירים נמוכים וחשוב לנו לעשות את כל שביכולתנו לאפשר לחניכנו להשתתף במפעלים שלנו. לשם בקשת מלגה, אנא צרו קשר עם רכזות הסניפים, הקהילות או פנו אלינו במייל ntmifalim@reform.org.il. לא נוכל לטפל בבקשות שישלחו לאחר 23.7.2020.

תרומות לקרן מלגות ומוצרי חווי"ה – ניתן 'לרכוש' את האירוע הרלוונטי או לפנות אלינו.

 
 

לוח זמנים

(לדוגמא)

 
 

יצירת קשר

צוות התנועה

ענת מנילביץ' – מרכזת ארצית נוער תלם -  ntdirector@reform.org.il

כרמל טל – רכזת חינוך ופיתוח סניפים - ntchinuch@reform.org.il

אוהד נגר - רכז לוגיסטיקה ומפעלים - Ntmifalim@reform.org.il