חוזרים לגבעה
28/07-15/08  
   י"ט באב – ז' באלול

מחנה חווי"ה 2021

 

הורים/ות, חניכים/ות ומדריכים/ות יקרים/ות, 

נוער תלם, תנועת הנוער הרפורמי בישראל שמה לה למטרה לאפשר לבני הנוער ליהנות ממקורות וממסורת תרבות ישראל ולהתאימה לרוח התקופה במסגרת של קהילת נוער תומכת ונעימה. במהלך המחנה נחווה יחד תפילות ומעמדים משותפים, קבלות שבת וערבי תרבות ברוח רפורמית ותלמאית.

​השנה, לאור התקופה המורכבת שבה אנחנו נמצאים החלטנו חרף כל האילוצים והמגבלות לא לוותר ולעשות את כל המאמצים על מנת שנוער תלם תמשיך להיות קהילה חברית, ערכית, מחברת, מחזקת ומשמחת עבור החניכים והחניכות, השכבה הבוגרת, ההורים, הבוגרים והקהילות הרפורמיות.

את הפעילויות, קבלת השבת, ערב התרבות, החוגים ובתי המדרש יעבירו חברי השכבה הבוגרת - המדריכים בסניפי התנועה לאורך השנה וחברי קומונת שנת השירות החדשה. את הסמינר ירכזו וילוו מטה התנועה, רכזי ורכזות הסניפים, קומונת שנת השירות ורכזי צוותים נוספים

הרשמה ותשלום

מחיר ההרשמה למחנה נועד לכיסוי ההוצאות.כחלק מההרשמה כל חניך וחניכה יקבלו הביתה חבילת המחנה הכוללת- חולצת מחנה, מסיכת נוער תלם, ציוד לפעולות ועוד הפתעות! ניתן לשלם באשראי בלבד, עד 8 תשלומים ללא ריבית. התשלום יתבצע באמצעות מערכת הנוער העובד והלומד
https://harshama.noal.org.il/

משתמשים הנרשמים בפעם הראשונה - יש לפתוח משתמש חדש באתר עם פרטי ההורה, לאחר מכן לבחור הוספת ילד ולהזין את פרטי הילדים/ילדות, ב"קן" רשמו "תלם" ובחרו את הסניף הרלוונטי. האירוע יפתח לתשלום. 

פתיחת הרשמה
 

סגירת הרשמה

תאריכים ומחירים

התאריכים והמחירים יתעדכנו לקראת המחנה

ביטולים, הנחות, מלגות

ביטולים -  על פי תקנון הנוע"ל ניתן לבטל את ההרשמה באתר ולקבל החזר מלא, עד 5 יממות לפני תחילת המחנה. לאחר מועד 3 יממות לפני המחנה – לא ינתן החזר

הנחות אחים – על פי תקנון הנוע"ל – 10% על האח/ות השני, 20% על האח/ות השלישי/ת, 50% על האח/ות הרביעי/ת. יש ליצור איתנו קשר טרם ההרשמה.
 

מלגות - אנו בנוער תלם רואים חשיבות רבה את יציאתם של כל חניך וחניכה למפעלים ארציים ולמחנה הקיץ. אנו משתדלים לשמור על מחירים נמוכים וחשוב לנו לעשות את כל שביכולתנו לאפשר לחניכנו להשתתף במפעלים שלנו. לשם בקשת מלגה, אנא צרו קשר עם רכזות הסניפים, הקהילות או פנו אלינו במייל ntmifalim@reform.org.il. לא נוכל לטפל בבקשות שישלחו לאחר 23.7.2020.

תרומות לקרן מלגות ומוצרי חווי"ה – ניתן 'לרכוש' את האירוע הרלוונטי או לפנות אלינו.

 
 

לוח זמנים

(לדוגמא)

 
 

יצירת קשר

צוות התנועה

מיכל אברמוף – מרכזת ארצית נוער תלם -  ntdirector@reform.org.il

כרמל טל – רכזת חינוך ופיתוח סניפים - ntchinuch@reform.org.il