גבעת חביבה
04/08-11/08  
   י"ד באב – כ"א באב

מחנה חווי"ה 2020

 

הורים/ות, חניכים/ות ומדריכים/ות יקרים/ות, 

חווי"ה הוא מחנה ייחודי בנוף הישראלי, המציע שילוב של פעילות ערכית וחינוכית בלתי פורמלית, יחד עם חוגים, סדנאות, ספורט, ערבי תרבות ונופש. הארוחות יתקיימו בחדר אוכל מסודר והלינה בחרדים ממוזגים.

נוער תלם, תנועת הנוער הרפורמי בישראל שמה לה למטרה לאפשר לבני הנוער ליהנות ממקורות וממסורת תרבות ישראל ולהתאימה לרוח התקופה במסגרת של קהילת נוער תומכת ונעימה. במהלך המחנה נחווה יחד תפילות ומעמדים משותפים, קבלות שבת וערבי תרבות ברוח רפורמית ותלמאית.

הסמינר מהווה הזדמנות להשתתף בפעילות ערכית, מגבשת וחגיגית. את הפעילויות, קבלת השבת, ערב התרבות ושוק השבת יעבירו חברי השכבה הבוגרת - המדריכים בסניפי התנועה לאורך השנה וחברי קומונת שנת השירות החדשה. את הסמינר ירכזו וילוו מטה התנועה, רכזי ורכזות הסניפים, קומונת שנת השירות ורכזי צוותים נוספים. כמו כן יתלוו אלינו רבת המחנה וחובש הבית.

 

השנה, המציאות המשתנה והמצב הבריאותי בעולם הביאו אותנו לבחור בנושא- "מחנה חווי"ה- ביחד ולבד". המחנה השנה ייראה שונה משנים קודמות. לאורך כל שעות היום נעטה מסכות, לא נוכל להתקרב אחד לשניה מעבר ל2 מטר, בחדרים ילונו יחד רק 5 חניכים\ות ואת הפעילויות נעבור בקפסולה קבועה של פחות מ25 משתתפים\ות לאורך כל המחנה. הפעילויות והתכנים לאורך היום יעסקו בחוזק שלנו כקהילה שמסוגלת להיות יחד גם מרחוק ובחשיבות של קהילה וחברות בעת שכזו.

בריאות בטיחות בזמן המחנה

אנחנו בנוער תלם מחויבים לשמור על ביטחון ובריאות ילדכם. אנו פועלים בשיתוף עם "מרחב חיים" בנוער העובד והלומד ובהתאם להוראות משרד הבריאות ומשרד החינוך. המחנה יתנהל תוך שמירה על נהלי בריאות הציבור, חבישת מסיכה, שמירת מרחק ושמירה על הגיינה. במחנה יהיה חובש בכל רגע נתון וייערכו מדידות חום בכל בוקר. הנחיות קורונה יאכפו כמו הנחיות משמעת. במקרה שחניכ\ה מפרים את הנחיות הקורונה 3 פעמים הם יורחקו מהמחנה ללא החזר כספי.
 

מתחם חווי"ה, לינה וארוחות

המחנה יתקיים בקמפוס הסמינרים של גבעת חביבה. באתר כיתות ממוזגות, מדשאות, חורשות עצים וחדר אוכל. הלינה תתקיים בחדרים ממוזגים, 4 חניכים/ות בחדר, בכל חדר מקלחת ושירותים. במהלך המחנה יוגשו לחניכים 3 ארוחות ביום ו2 ארוחות ביניים. יוגשו אופציות תחליפיות לטבעונים/צמחונים/אלרגנים.  לספק האוכל שלנו יש אישור תו סגול ממשרד הבריאות להגיש אוכל תחת הנחיות קורונה. האוכל יוגש לעיתים בחדר האוכל תוך שמירה על ריחוק חברתי והקפדה על שטיפת ידיים, ולעיתים במנות אוכל אישיות ארוזות מראש

הרשמה ותשלום

מחיר ההרשמה למחנה מסובסד באופן משמעותי ונועד לכיסוי ההוצאות. ניתן לשלם באשראי בלבד, עד 8 תשלומים ללא ריבית. התשלום יתבצע באמצעות מערכת הנוער העובד והלומד
https://harshama.noal.org.il/

משתמשים הנרשמים בפעם הראשונה - יש לפתוח משתמש חדש באתר עם פרטי ההורה, לאחר מכן לבחור הוספת ילד ולהזין את פרטי הילדים/ילדות, ב"קן" רשמו "תלם" ובחרו את הסניף הרלוונטי. האירוע יפתח לתשלום. 

מלבד ביצוע התשלום יש למלא את טופס ההרשמה 

 

לחצו כאן >>

פתיחת הרשמה: ההרשמה מוקדמת תיפתח ב07.07.2020

הרשמה מאוחרת: ניתן להירשם במחיר המקורי עד תאריך 17.07.2020, לאחר מכן מחיר ההרשמה יעלה.

ב100 ₪ למסיימי כיתות ג'-ו'

ב140 ₪ למסיימי כיתות ז'-ט'

וב100 ₪ לחווי"ה בוגרת

סגירת הרשמה: לאחר 22.07.2020 בשעה 8 בבוקר, תיסגר ההרשמה המאוחרת ולא נוכל לאפשר למשתתפים נוספים להירשם למחנה.

תאריכים ומחירים

מסיימי כיתות ג'-ו': 7-9.08
600 ₪

מסיימי כיתות ז'-ט': 4-9.08
950 ₪

חווי"ה בוגרת – מסיימי כיתות י'-י"ב: 9-11.08
450 ₪

הרשמת שכב"ג למחנה
200 ₪

ביטולים, הנחות, מלגות

ביטולים במקרה של ביטול המפעל כולו עקב הנחיות משרד הבריאות או החינוך יינתן החזר מלא.
במקרה של ביטול השתתפות אינדיווידואלי עקב חולי או כניסה לבידוד של משתתף\ת יינתן החזר מלא.
במקרה של ביטול המפעל תוך כדי קיומו על ידי גורם ממשלתי או עזיבה של משתתף\ת עקב חולי או צורך להיכנס לבידוד, יינתן החזר עבור ימי הפעילות שבוטלו.

 

מעבר לנסיבות קורונה על פי תקנון הנוע"ל ניתן לבטל את ההרשמה באתר ולקבל החזר מלא, עד 5 יממות לפני תחילת המחנה. לאחר מועד 3 יממות לפני המחנה – לא ינתן החזר

הנחות אחים – על פי תקנון הנוע"ל – 10% על האח/ות השני, 20% על האח/ות השלישי/ת, 50% על האח/ות הרביעי/ת. יש ליצור איתנו קשר טרם ההרשמה.
 

מלגות - אנו בנוער תל"ם רואים חשיבות רבה את יציאתם של כל חניך וחניכה למפעלים ארציים ולמחנה הקיץ. אנו משתדלים לשמור על מחירים נמוכים וחשוב לנו לעשות את כל שביכולתנו לאפשר לחניכנו להשתתף במפעלים שלנו. לשם בקשת מלגה, אנא צרו קשר עם רכזות הסניפים, הקהילות או פנו אלינו במייל ntmifalim@reform.org.il. לא נוכל לטפל בבקשות שישלחו לאחר 17.7.2020.

תרומות לקרן מלגות ומוצרי חווי"ה – ניתן 'לרכוש' את האירוע הרלוונטי או לפנות אלינו.

 
 

רשימת ציוד

ביגוד:

מסיכת פה ואף- חובה!

מומלץ להביא יותר ממסיכה רב פעמית אחת.

חולצות קצרות (טי-שירט)

אין להסתובב עם גופיות עד השעה 19:00
חולצה לבנה לשבת

מכנסיים קצרים וארוכים

תחתונים, גרביים, פיג'מה

כלי רחצה:

מברשת שיניים

משחת שיניים

מסרק

סבון

שמפו ומרכך

בקבוקן אלכוג'ל

מגבת

ציוד אישי:

בקבוק מים אישי - חובה!

תרופות (רק לנוטלים/ות תרופות באופן קבוע).

כיפה, טלית, תפילין (רשות)

ציוד נוסף שניתן להביא :

כלי נגינה

שירונים

מנעול קטן לתיק

שימו לב כי אנו ממליצים שלא להביא ציוד יקר ערך למחנה וכי נוער תלם אינה אחראית במקרה של נזק לרכוש

 

 
 

תכנית חליפית: מחנה יומי בשלושה מוקדים בארץ

במידה ולפני תחילת המחנה ישונו הנחיות משרד הבריאות ויאסר קיום מחנות עם לינה אנו נערכים להפעלת מחנה יומי בשלושה מוקדים ברחבי הארץ: ירושלים (סניפי ירושלים, צור הדסה ומבשרת ציון), מודיעין (סניפי מודיעין, גדרה, חולון ושוהם) וחיפה (סניפי חיפה וזיכרון יעקב). המחנה היומי יפעל מדי יום בשעות 08:30-15:30 (כולל יום שישי) ויכלול מערך הסעות מהסניפים המרוחקים וארוחה יומית חמה. בנוסף לחניכי ז-ט תתקיים גם פעילות במוצאי שבת

כיתות ג'-ד'

7/8 ו9/8 

יום שישי וראשון

בעלות של 200 ש"ח

כיתות ה'-ו'

5-7/8 ו9/8 

ימים רביעי-שישי וראשון

בעלות של 400 ש"ח

כיתות ז'-ח'

5-9/8 

ימים רביעי-ראשון (ביום שבת בצאת השבת)

בעלות של 400 ש"ח

כיתה ט' (קורס הדרכה)

4-9/8 

ימים שלישי-ראשון

בעלות של 500 ש"ח
קורס ההדרכה יתקיים רק במוקד הפעילות בירושלים. הסעה לגרים רחוק תאורגן בהתאם.

במתווה זה יתקיים במקום מחנה חוויה בוגרת סמינר של שני ימים ללא לינה בתל אביב ובירושלים בימים שלישי ורביעי 10 ו-11 אוגוסט 2020

במקרה שכזה לא יהיה צורך להירשם מחדש ויינתן החזר עבור ההפרש בין מחיר המחנה למחיר המחנה היומי.

יצירת קשר

צוות התנועה

ענת מנילביץ' – מרכזת ארצית נוער תלם -  ntdirector@reform.org.il

כרמל טל – רכזת חינוך ופיתוח סניפים - ntchinuch@reform.org.il

אוהד נגר - רכז לוגיסטיקה ומפעלים - Ntmifalim@reform.org.il